TÜRKİYE İRAN OLMAYACAK, CEZAYİR OLMAYACAK, SURİYE YAPILMASINA DA BİZ MÜSAADE ETMEYECEĞİZ DİYEN BİR YİĞİT VARDI.

Anasayfa » HABERLER » TÜRKİYE İRAN OLMAYACAK, CEZAYİR OLMAYACAK, SURİYE YAPILMASINA DA BİZ MÜSAADE ETMEYECEĞİZ DİYEN BİR YİĞİT VARDI.

akşaçlılar derneği logo

Bir 28 Şubat daha geldi. Belki bugün, 28 Şubat unutuldu, hatırlanmıyor bile. Ancak bizler AKSAÇLILAR olarak, 28 Şubat’ı, yani Sincan’da tankların yürütüldüğü ve “Darbe” girişiminde bulunanların, demokrasiye balans ayarı verme olarak ifade ettikleri 28 Şubat “Post Modern” darbenin yıl dönümü unutmadık.
Şu ana kadar yapılan paylaşım ve 28 Şubat la ilgili gerek yazılı gerekse görsel basında yer alan haberlerde, 28 Şubat süreci tüm yönleriyle tartışılıp kamuoyu bilgilendirilirken, yine Şehit edilmeden önceki dönemde olduğu gibi 28 Şubat sürecinde, bu gün konuşunca mangalda kül bırakmayanlar, o gün kaçacak delik ararlarken, meydanlara çıkıp “Namlusunu Milletine çeviren tanka selam durmam “ diyen, “ Türkiye İran olmayacak, Cezayir olmayacak, Suriye yapılmasına da biz müsaade etmeyeceğiz” diyen bir yiğit insan Şehit lider Muhsin YAZICIOĞLU unutulmuş.
Hep söyledim, hep de söylemeye devam edeceğim.
“UNUTMAK İHANETTİR!
Biz unutmadık, unutturmayacağız. Şehit liderim Cennet mekan Muhsin Yazıcıoğlu’nun yolundan yürümeye çalışan ve şu an İzmir’de o günkü BBP İzmir il başkanı sıfatı ile , 28 Şubat sürecinin baş mimarları olanlardan, 15 Ağustos 2013 tarihinde, İzmir 12. Ağır ceza mahkemesinde ( TMK.10. Madde ile görevli ) davacı olan ve 2 kez özel yetkili mahkemeye, özel yetkili mahkemelerin kapatılmasından sonra da 3 kez de 12.Ağır ceza mahkemesine ifade veren, Ayrıca aynı dava kapsamında, Ankara 5.Ağır ceza mahkemesinde halen duruşması devam eden İzmir’deki tek siyasi kimliğe sahip biri olmanın verdiği haklı gururla, ne 28 Şubatı, ne 28 Şubat da yapılanları, nede bu süreçte “Türkiye İran olmaz, Cezayir de Olmaz, Ama Suriye olmasına da biz müsaade etmeyeceğiz” diyerek bu süreci organize eden içteki ve dıştaki tüm karanlık mihrakların oyunlarını bozan, yiğit insan Şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu’nu unutturmayacağız.
Selam olsun gerçek dava adamlarını unutmayanlara, selam olsun gerçek dava adamlarının yolundan yürümeye çalışanlara.
Selam, sevgi ve saygılarımla
Ahmet BEREKET
AKSAÇLILAR GENEL BAŞKANI