AKSAÇLILAR’DAN İYİ PARTİ ZİYARETİ…

Anasayfa » HABERLER » AKSAÇLILAR’DAN İYİ PARTİ ZİYARETİ…
AKSAÇLILAR Derneği planlı ziyaretleri kapsamında, geçtiğimiz günlerde Kongresini tamamlayıp Genel başkan değişikliğine giden İyi Parti İzmir il başkanlığını ziyaret etti.
Ziyaret ile ilgili bir açıklama yapan AKSAÇLILAR Genel başkanı Ahmet BEREKET “ Mart ayı içerisinde Şehit liderimiz Muhsin YAZICIOĞLU ve tüm Şehitlerimiz için İzmir merkezli düzenlediğimiz mevlid ve anma etkinliklerimiz çok yoğun bir program dahilinde yapılmış, İyi Parti İzmir İl başkanı Sayın Av. Ülkü DOĞAN başkan ve yönetimi bu etkinlikte bizleri yalnız bırakmamışlardı. Bu katılım AKSAÇLILAR ola bizleri çok mutlu etti. AKSAÇLILAR olarak sayın başkanın İl başkanlığını tebrik etme imkanı bulamamıştık. Hem İl başkanlığı tebriki, hem anma etkinliklerinde bizleri yalnız bırakmadıkları için ve Gerçekleşen kongrede İyi parti Genel başkanlığına seçilen Müsavat Dervişoğlu’na hayırlı olsun dikenlerimizi iletmek için ziyaretimizi gerçekleştirdik. Sayın başkana sıcak ilgisi ve ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.
İyi Parti İzmir İl başkanı Av. Ülkü DOĞAN’ da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “ STK lar Türk demokrasisinin en önemli yapı taşları. Bu kapsamda AKSAÇLILAR derneğinin ziyaretinden son derce mutlu olduk. Şehit Muhsin YAZICIOĞLU ve tüm şehitlerimiz için AKSAÇLILAR derneğinin etkinliklerine Genel başkanın daveti üzerine katıldık. Muhsin YAZICIOĞLU ve beraberinde Şehit olan Tüm dava arkadaşlarımıza bir kere daha Allah’tan Rahmet diliyorum” dedi.
Gerçekleşen ziyarete AKSAÇLILAR Genel başkanı Ahmet BEREKET’in yanı sıra ,Genel başkan yardımcısı İzmir il temsilcisi Ensar SAĞLAM, Balçova ilçe temsilcisi Akın Hazırol, Karabağlar İlçe temsilcisi Kamil TURGUT, AKSAÇLILAR Gençlik Kolları Başkanı Halil GÜNEY, Gençlik Kolları İzmir il başkanı Cihan Aktaş katıldı.